Nowości wydawnicze w Inicjatywie

Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych to nowość na rynku pomocy terapeutycznych. Książki przeznaczone są do terapii młodzieży i dorosłych, u których występują trudności w komunikowaniu się. Chodzi przede wszystkim o osoby ze zdiagnozowaną: pragnozją, zespołem czołowym, oligofazją, niedosłuchem lub objawami zaburzeń ze spektrum autyzmu.  Ćwiczenia sprawności komunikacyjnych podzielone są na osobne części, z których każda zawiera zestawy ćwiczeń przeznaczonych do usprawniania poszczególnych aspektów kompetencji komunikacyjnej.

Książka należy do serii „Logopedia w praktyce” pod redakcją naukową prof. Jolanty Panasiuk.
Autorkami książek są: Magdalena Bury, Sylwia Filipczak, Katarzyna Gozdek, Katarzyna Milczanowska, Edyta Stachowicz.

Obie te pozycje można zamówić na stronie wydawnictwa.

Część 1. Jak rozpoczynać i kończyć rozmowę?

logowpraktyce1

Część 2. Jak rozmawiać z ludźmi?

logowpraktyce2

Comments are closed.