Drużyna Inicjatywy pozyskuje nowe zawodniczki

Marzenia są po to aby je spełniać. Nie można „marzyć” w nieskończoność. Kiedyś nadchodzi taki dzień, że trzeba swoje plany przekuć w czyn. Tak też dzieje się z naszą Inicjatywą. Po dwóch latach istnienia możemy z dumą przyznać, że rozwijamy się z dnia na dzień. Co za tym idzie rośnie także nasze zapotrzebowanie na nowych terapeutów i nauczycieli.

stazystki1

Nasze szeregi zasiliły cztery nowe stażystki – Żaneta, Ewelina i dwie Anie. Poznajcie je bliżej 😉

 

aniawAnna Wałęka
Studiowałam pedagogikę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II o specjalności szkolnej z elementami terapii pedagogicznej. Aktualnie poszerzam swoje kwalifikacje o pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam podczas praktyk studenckich, pracując jako wychowawca kolonijny, w tym na obozach tematycznych, np. artystycznym oraz  prowadząc gromadę zuchową. Poza kursami związanymi  ściśle z kierunkiem studiów ukończyłam warsztaty z dramy, kurs pierwszej pomocy, interesuję się ratownictwem oraz podróżami. W pracy z dziećmi najbardziej lubię ich radość z osiągania samodzielności.

zanetaŻaneta Bartuzi
Jestem absolwentką Pedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie; specjalności: Pedagogika Wczesnoszkolna i Korekcyjna oraz Pedagogika Przedszkolna. Doświadczenie zdobywałam podczas praktyk pedagogicznych w Szkołach Podstawowych, Przedszkolach i Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych. Chętnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Ukończyłam m.in. kurs Metody Dobrego Startu M. Bogdanowicz, kurs Odimiennej Metody Nauki Czytania I. Majchrzak, a także uczestniczyłam w szkoleniu metodą Thomasa Gordona. Od zawsze wiedziałam, że swoją drogę zawodową zwiążę z pracą z dziećmi. W pracy w Spółdzielni Socjalnej „Inicjatywa” cenię to, że dała mi możliwość doświadczenia pracy z różnymi dziećmi oraz poznania szerokiego wachlarza form i metod pracy pedagogicznej.

 

aniaAnna Matraszek
Jestem absolwentką Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach stażu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym  w Puławach na stanowisku Pedagoga a także podczas praktyk studenckich w szkole podstawowej i przedszkolach pracując z dziećmi i młodzieżą. Interesuję się muzyką, sportem i podróżami.

 

ewelinaEwelina Wolska
Ukończyłam studia na kierunkach Nauki o Rodzinie oraz Pedagogika na Katolickim Uniwersytecie  Lubelskim  Jana Pawła II w  Lublinie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam w trakcie odbywania praktyk w przedszkolu oraz w szkole podstawowej. W pracy z dziećmi stawiam na indywidualne podejście.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *